Kolekcja Colonial

Filtry
6 produktów
Strona 1 z 1

Styl kolonialny we wzornictwie swoimi początkami sięga nawet XVII wieku. W Europie zapoczątkowali go Anglicy osiedlający się w Afryce. To właśnie dzięki naturalnym wpływom tamtejsze kultury udało im się połączyć egzotykę z wyrafinowaną elegancją. Współczesne meble i lampy w stylu kolonialnym mają mocny charakter - łączy je wysoka jakość i szlachetne materiały. Wykonane są zawsze z myślą o wygodzie użytkowników i ich luksusowych wnętrzach.

 

Kolekcja lamp COLONIAL kierowana jest przede wszystkim do tych, którzy cenią sobie nietuzinkowe rozwiązania o nienagannym wyglądzie i wysokiej jakości. Docenią je miłośnicy naturalnych barw ziemi - dostępne lampy wiszące sprawdzą się tam, gdzie nie brakuje beżu, brązu, zgaszonej zieleni czy bieli. Będą idealnie współgrać z mocniejszymi, żywymi akcentami dekoracji. Utrzymane w stonowanych barwach staną się ich doskonałym uzupełnieniem.

 

Oświetlenie w stylu kolonialnym najlepiej komponuje się z potężnymi meblami inspirowanymi stylem wiktoriańskim. Pasują do mahoniowych szaf, ciężkich dywanów i zasłon, obitych naturalną skórą sof czy wygodnych eksluzywnych foteli. Kolekcja COLONIAL to oświetlenie wprowadzające w twój dom odrobinę luksusu, na który z całą pewnością zasługujesz. To jednocześnie funkcjonalne i oryginalne lampy wiszące, które możesz wybrać do niemal każdego pomieszczenia w swoim domu.

 

Lampy wiszące w stylu kolonialnym dopełniają całość aranżacji. Sprawdzają się w nich masywne elementy wykonane z egzotycznego drewna. Wykończenie kolekcji COLONIAL stanowią delikatne abażury z naturalnych i jasnych tkanin, które idealnie współgrają z kolorami inspirowanymi naturą.